Čepice Columbia

Vyrážíte na hory a nebo si chcete koupit čepici Columbia na běžné nošení? Pokud ano, tak jste v této kategorii správně. V naší nabídce naleznete hned několik modelů, které mají různé barvy. Pro ženy jsme do nabídky zařadili čepice Columbia, které mají zářivé barvy, jako je například růžová nebo fialová. Námi nabízené modely jsou vhodné na sport i na běžné nošení na horách či ve městě. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které perfektně zahřejou.

Dámské, pánské i dětské čepice Columbia

V naší nabídce naleznete čepice Columbia, které slouží nejen k ochranně hlavy, ale jsou i skvělým módním doplňkem. Vybírat můžete z různých střihl, barev a také provedení. Pokud si potrpíte na decentní design, vybírejte z modelů, které nemají žádný vzor a mají jen jednu barvu. Každý z nás má jiný vkus, a proto se snažíme, aby i z čepic Columbia bylo možné vybírat.

Nezbytný zimní doplněk - čepice Columbia

V chladném zimním počasí se neobejdete bez čepice, která chrání uši a celou hlavu. Vybírat můžete z modelů, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Důležité je, aby Vám byla čepice Columbia pohodlná i na omak a nejen svým tvarem. Zakoupit si můžete kvalitní zimní čepice již od 279,-.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
699 Kč
Naše cena:
489 Kč
Tyto skvělé fleecem lemované kulichy s bohatou bambulkou jsou připraveni…
2.
Naše cena:
699 Kč
Dámská čepice z kolekce Columbia s bambulí. 
3.
Naše cena:
949 Kč
Dámská čepice s bambulí a pleteným vzorem.  
Velikost
Rozsah:
-
Zobrazeno 45 položek