Batohy a tašky Columbia

 Prázdniny jsou v plném proudu a Vy se chystáte na různé výlety, kdy si chcete sebou s sebou vzít potřebné věci, ale nemáte vhodný batoh Columbia? V naší nabídce naleznete několik typů, které jsou různě velké a prostorné. Námi nabízený sortiment obsahuje zajímavé druhy, které mají několik kapes, do kterých uschováte potřebné věci, jako je peněženka, pití, svačina, deka a mnoho dalších věcí, bez kterých se na prostě neobejdete. Díky chytře řešenému vnitřnímu prostoru nebude pro Vás žádný problém, abyste se rychle zorientovali ve věcech, které jsou v batohu naskládané.

Turistické batohy pro milovníky outdoor

Milujete výlety, i když venku není krásné počasí a nevíte zda Vás nepřekvapí déšť? V naší nabídce naleznete typy, které jsou vyrobené z materiálů, které jsou odolné vůči dešti a nečistotám. Díky polstrování na zádech bude pro Vás nošení příjemné a nebudou Vás bolet záda. Máme pro Vás typy, do kterých si můžete vložit notebook do speciální kapsy, která je přímo určená na velikosti do 15 palců. Na výběr máte z různých barev, které naleznete v naší nabídce.

Nastavte si popruhy přímo pro Vás

Střídáte se v nošení batohů Columbia s Vaší partnerkou či partnerem a potřebujete druh, u které si můžete nastavit ucha na požadovanou délku přímo pro Vaše záda? U nás pořídíte typy, u kterých je toto možné. Batohy Columbia jsou tedy vhodné jak pro ženy, tak i pro muže. Věříme, že si díky naším batohům užijete dokonalý výlet, během kterého budete mít vše potřebné ihned po ruce. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
779 Kč
Naše cena:
545 Kč
Batoh Columbia Classic Outdoor je perfektní volbou pro jakékoliv městské…
2.
Běžná cena:
2 299 Kč
Naše cena:
1 609 Kč
Tento lehký a pohodlný batoh Columbia Street Elite™ 25L na zádech ani…
3.
Běžná cena:
1 169 Kč
Naše cena:
819 Kč
Batoh je ideální jak na kratší výšlapy, do města i na kempování. Columbia…
Velikost
Barva
Rozsah:
-
Zobrazeno 4 položek