Dámské lyžařské bundy Columbia

Jelikož je v chladném počasí tělo vystaveno nepříznivým podmínkám, je důležité, abyste byli vybaveni kvalitním oblečením, mezi které určitě patří dámské lyžařské bundy Columbia. Rázný styl nadupaný množstvím technologií zaujme každého. dámské lyžařské bundy Columbia jsou vyrobené pro dynamický pohyb v chladných podmínkách. U tohoto druhu bund můžete počítat s nepromokavým materiálem, který má perfektní hřejivé vlastnosti. Věříme, že si v našich bundách zimu užijete plnými doušky.

Výprodej lyžařských bund je tady

Zima je sice za námi, ale proč si zrovna teď nekoupit bundu na lyžování, kterou využijete příští sezónu? Jelikož je letošní sezóna pryč, zlevnili jsme několik dámských lyžařských bund Colubmia až o několik desítek procent. Některé modely jsme zařadili do výprodeje. Tyto modely jsou v naší nabídce již v málo velikostech, a proto jsme je dali do výprodejové nabídky. Teď je ten pravý čas na nákup dámských lyžařských bund Columbia .

Nadupané kousky s technologiemi

Sháníte dámskou lyžařskou bundu Columbia, která bude opravdu kvalitní a bude vybavena technologiemi, které Vás během lyžování ochrání? Naše výrobky jsou určené pro lyžaře, kteří lyžování prostě milují. Většina bund mají technologie Omni-Heat, Omni-Tech a další, které by měly kvalitní bundy mít. 

 

 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
8 999 Kč
Naše cena:
4 949 Kč
Rázný styl nadupaný množstvím technologií v jedné špičkově výkonné bundě.…
2.
Běžná cena:
6 199 Kč
Naše cena:
4 339 Kč
Na sjezdovky běžte se stylem a v teple. Jde to snadno v lyžařské bundě…
3.
Běžná cena:
5 299 Kč
Naše cena:
2 649 Kč
Vyrazte na lyžařskou výpravu plně odolná vůči sněhu a dešti v této bundě…
Velikost
XS S M L XL
Barva
Rozsah:
-
Zobrazeno 8 položek