Dámské zimní bundy Columbia

Teprve nás sice čeká podzim, ale proč se s předstihem nevybavit na zimu, když jsou předsezónní slevy. Nezbytným doplňkem každého šatníku jsou dámské zimní bundy Columbia, které jsou vyrobené z kvalitních materiálu, ideálních do mrazivého počasí. V dnešní době slouží oblečení především jako módní symbol. Proto jsme do naší nabídky zahrnuli modely, které jsou funkční, vysoce hřejivé, ale zároveň mají moderní design, který je hitem aktuální sezóny. U nás si vyberete dámské zimní bundy Columbia různých barev, střihů a vzorů. Je tedy jen na Vás v jakém modelu ohromíte své okolí.

Už i u nás zimní bundy 2015/2016

Chcete zářit v dámské zimní bundy Columbia, která je z poslední zimní kolekce? U nás jste správně. Smršť novinek dorazila už i k nám. Letošní kolekce se zaměřuje na nenápadné barvičky a delší střihy. Móda holých zad je pryč, proto se poohlédněte po dámské zimní bundě Columbia, která Vám perfektně zakryje záda a ochrání Vás před prochladnutím. V naší nabídce naleznete jako modely z nové kolekce, tak i typy z kolekce předešlé. Pokud si nepotrpíte na poslední trendy, pořídíte oblečení za příjemnější ceny.

Rozhodli jste se pro dámskou zimní bundu s kožíškem?

Měli jste již několik let bundu, kterou jste si mohli obléct jen ke sportovní obuvi? Do nabídky jsme zahrnuly dámské zimní bundy Columbia, které jsou v horní části okolo kapuci ozdobené hezky vypadajícím kožíškem, který dodává bundám elegantní vzhled. Věříme, že si tyto druhy zamilujete hned na první pohled, jelikož se opravdu jedná o elegantní, tak i o sportovní design, takže si ji budete moci obléct téměř ke každému oblečení. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
3 399 Kč
Naše cena:
1 699 Kč
Buďte připravena čelit chladnému počasí bez nutnosti obléknout několik…
2.
Běžná cena:
5 499 Kč
Naše cena:
2 749 Kč
Lehká a teplá bunda z kachního peří dohromady s tepelnou-reflexní…
3.
Běžná cena:
3 399 Kč
Naše cena:
1 699 Kč
Užívejte si outdoorové aktivity i v chladném počasí. Lehká zimní bunda od…
Velikost
XS S M L XL
Rozsah:
-
Zobrazeno 16 položek