Dětská trička dlouhý rukáv Columbia

Máte doma prcka a sháníte dětská trička dlouhý rukáv Columbia? Do naší nabídky jsme zařadili několik zajímavých modelů, které mají výrazné barvy, jako je modrá nebo růžová. vyrážíte často na hory v zimním období? Určitě je vhodné, abyste dětem pořídili kvalitní dětská trička dlouhý rukáv Columbia. Vybírat můžete z novinek, ale i z modelů, které jsou ze starší kolekce. Na toto oblečení se můžete spolehnout i v opravdu chladném počasí.

Vhodné jako vrchní i spodní vrstva

Děti jsou neustále v pohybu, a proto je důležité, aby měly kvalitní oblečení, které je zahřejí. Dětská trička dlouhý rukáv Columbia jsou vhodné jak na letní sporty tak i na zimní aktivity. Dále je můžete obléct dětem jako spodní vrstvu pod lyžařské oblečení. Dětská trička dlouhý rukáv Columbia u nás pořídíte za výhodné ceny, se slevou až 46%.

Dětské termo roláků Columbia

Dále v naší nabídce naleznete dětská trička dlouhý rukáv Columbia v podobě roláků. Toto funkční oblečení je navrženo pro teplotní komfort našich nejmenších při pohybu v různých teplotách. Jsou vyrobené z pružných materiálu, který je termoreflexní a udržuje tělesné teplo. Díky technologii Omni-Wick, která je po stranách, dochází k rozptýlení přebytečného tepla a odvádí pot při dynamické zátěži. 

Zobrazit celý popis »