Dětské fleecové bundy,mikiny

Do chladného počasí patří hřejivé oblečení. V každém dětském šatníku by neměly chybět dětské fleecové mikiny Columbia. Do naší nabídky jsme zahrnuli několik modelů mikin a hřejivých dětských overalů. Každá maminka dbá na to, aby bylo její děťátko vždy dostatečně oblečené. V chladném počasí jsou velkou hrozbou nemoci, jako je angína a chřipka, které vznikají z prochladnutí. Díky mimořádně příjemnému a pohodlnému materiálu, se bude Vaše děťátko cítit skvěle. Vyberte vhodné dětské fleecové mikiny Columbia pro Vaše děťátko.

Stretchové střihy na celoroční nošení

Jelikož jsou děti stále v pohybu, je důležité, aby měli dostatečně dlouhé oblečení, ze kterého jim nepolezou záda. V naší nabídce naleznete dětské fleecové mikiny Columbia, které mají stretchový střih, který krásně přilne k dětskému tělíčku. I děti potřebují mít po ruce vždy kapesník, a proto jsou dětské fleecové mikiny Columbia doplněny o praktické kapsičky na bocích.

Dětský zimní overal pro miminka

Nezbytnou součástí každé dětské výbavy jsou právě zimní overaly. Zima je za dveřmi a každá maminka musí připravit šatník svého miminka i na chladné počasí. Do naší nabídky jsme zařadili modely, které jsou praktické. Máme pro Vás barvičky jak pro holčičky tak i pro chlapečky. Stačí si jen vybrat vhodné dětské fleecové mikiny Columbia

Zobrazit celý popis »