Dětské jarní bundy Columbia

Máte doma malou dcerku nebo syna? Po zimě jste zjistili, že nemají dětskou jarní bundu jelikož je jim už malá? Je tedy zapotřebí, aby jste doplnili šatník. Na podzim se bez bundy prostě neobejdou. Počasí je již  ráno chladné a nemohou vyrazit do školy jen v mikině. Věříme, že si z naší nabídky vyberete pro Vaše dítě tu nejvhodnější dětskou jarní bundu. Volit můžete mezi barvami, které jsou výrazné a zajímavé. Děti si vybírají oblečení především podle toho jak vypadá, proto jsme do nabídky zahrnuli typy, které mají zajímavý design.

Nepromokavé materiály

Děti neodradí ani ošklivé deštivé počasí. Námi nabízené dětské podzimní bundy jsou vyrobeny z kvalitních nepromokavých materiálů. Máte doma také ratolest, která se venku o něco opře a bunda je během chvíle špinavá? Použitý materiál je u některých modelů doplněn technologií OMNI-SHIELD, která je odolná proti vodě a nečistotám. Pro větší bezpečí nošení drobností po kapsách, jsou opatřeny zipem.

Příznivé ceny za kvalitní oblečení

V této záložce dětských jarních bund jsme pro Vás připravili modely, které zakoupíte již od 799,-. Jelikož děti rostou jako z vody, není zapotřebí, aby jste za oblečení dávali několik mnoho tisíc. U nás nakoupíte zboží, které je opravdu kvalitní a za přijatelné ceny. Nyní je jen na Vás a Vašich dětech, aby jste společně vybrali bundičku, která se bude designem líbit jim a cenou se bude zamlouvat Vám. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
1 299 Kč
Vaši mladí dobrodruzi mohou objevovat širý svět v pohodlí a chráněni před…
2.
Běžná cena:
1 690 Kč
Naše cena:
929 Kč
Voděodolná outdoorová dětská bunda Splash Marter je vhodná do jakéhokoliv…
3.
Běžná cena:
1 690 Kč
Naše cena:
929 Kč
Voděodolná outdoorová dětská bunda Splash Marter je vhodná do jakéhokoliv…
Velikost
XXS XS S M L XL
Barva
Rozsah:
-
Zobrazeno 5 položek