Dětské lyžařské bundy Columbia

V naší nabídce naleznete i dětské lyžařské bundy Columbia, které jsou pro malé lyžaře. Jelikož se děti teprve lyžovat učí, jsou často na zemi a mohou být promáčené až na vrstvu oblečení, které mají pod bundou. Dětské lyžařské bundy Columbia splňují nejvyšší požadavky na kvalitu materiálu. Zajišťují tedy pohodlné nošení během sportu v chladném počasí. Aby dětičky neomezovalo nic v pohybu, jsou bundy vyrobené z lehkých materiálů.

Lyžařské bundy pro holčičky i chlapečky

Sháníte dětskou lyžařskou bundu Columbia pro holčičku nebo pro chlapečka? V naší nabídce naleznete modely, které jsou určené buď pro holky nebo pro kluky. Dětské lyžařské bundy Columbia jsou zateplené dutým vláknem s voděnepropustnou a zároveň prodyšnou membránou. Díky technologii Omni Heat se tělesné teplo odráží a uvolňuje. Díky těmto bundám si Vaše ratolest užije zimu plnými doušky.

Lyžařská bunda poroste s Vaším dítětem

Děti rostou jako z vody a Vy chcete pořídit bundu, kterou budou moci mít i na další sezónu? V našem sortimentu naleznete dětské lyžařské bundy Columbia, které mají Outgrown systém, díky kterému budete moci prodloužit rukávy. Nepromokavé a prodyšné technologie dělají dětské bundy výjimečnými. Díky reflexním detailům zvyšují bezpečnost za špatné viditelnosti.  

Zobrazit celý popis »