Kšiltovky Columbia

Máte rádi sportovní módu a rádi, byste měli vše dokonale sladěné? Sportovní outfit by se měl určitě skládat i z kvalitní a zároveň slušivé kšiltovky Columbia, kterých v naší nabídce najdete hned několik. Vybírat můžete mezi výraznými barvami, jako je například růžová. Tuto typicky dámskou barvičku skvěle sladíte k černému nebo bílému outfitu. Kšiltovky Columbia jsou vyrobené z kvalitního, lehkého a příjemného materiálu který je vzdušný.

Pánské, univerzálním i dámské kšiltovky

Výhodou kšiltovek Columbia je, že se hodí jako pro ženy, tak i pro muže. Pokud si tedy nekoupíte zářivě růžovou, taková barevná varianta pro muže vhodná není. Některé modely jsou v zadní části doplněné o plastové nastavení požadované velikosti. Díky nenápadné černé nebo šedé barvě, se řadí mezi univerzální. Kšiltovky Columbia by neměly chybět žádnému nadšenci pro tento druh čepic.

Módní, ale i nezbytný doplněk

Většina lidí, chce i při sportu vypadat dobře a mít vše hezky sladěné, a proto neustále nabídku kšiltovek Columbia rozšiřujeme. Jelikož se jedná o sportovní doplňky, jsou vybavené siťovým materiálem v zadní části. Toto provedení je důležité k tomu, aby bylo zajištěné odvětrávání. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
649 Kč
Naše cena:
325 Kč
Řada Silver Ridge je velmi známá mezi cestovateli i turisty. Je ceněná…
2.
Běžná cena:
649 Kč
Naše cena:
325 Kč
Řada Silver Ridge je velmi známá mezi cestovateli i turisty. Je ceněná…
3.
Běžná cena:
499 Kč
Naše cena:
249 Kč
Buďte styloví a čekejte i jedinečnou funkčnost s kšiltovkou Columbia Tech…
Velikost
Barva
Rozsah:
-
Zobrazeno 5 položek