Pánské fleecové bundy,mikiny

Je známo, že si muži potrpí na pohodlné oblečení. Pokud patříte mezi aktivní sportovce, nebo si rádi vyrazíte na procházku do přírody i v chladném počasí, určitě by ve Vašem šatníku neměly chybět pánské fleecové mikiny Columbia, které mají perfektní hřejivé vlastnosti. Chcete se tedy obléct do komfortní a pohodlné mikiny, která Vás zahřeje a zároveň nijak neomezí Váš pohyb? Přesně takové jsou pánské fleecové mikiny Columbia, kterých u nás naleznete více než dost. Stačí jen nahlédnout do naší kompletní nabídky a přesvědčit se na vlastní oči.

Pánové, oblečte se do módní fleecové mikiny

Ve většině případů jsou muži zvyklý na bavlněný materiál. Po vyzkoušení fleecu se sami přesvědčíte o tom, že se jedná o kvalitní materiál, který je vhodný do chladného počasí, které je nepředvídatelné. Jelikož má výborné tepelně izolační vlastnosti, je určený do chladnějšího období roku. Jelikož jsou pánské fleecové mikiny Columbia hřejivé, můžete je použít jako vrchní vrstvu, tak si je můžete obléct i pod bundu. Pánské fleecové mikiny Columbia jsou vhodné pro sportovní nadšence, jelikož jsou mají perfektní prodyšnost a schopnost hřát.

Na jaké příležitosti je vhodný fleecový materiál?

Máme pro Vás hned několik modelů, které jsou vhodné jak na sport, tak i do společnosti. Mezi oblíbené se řadí hlavně pánské fleecové mikiny Columbia, které mají nevýrazné ale i pestré barvy. Je jen na Vás, pro jaký model se rozhodnete. Každý muž má svůj styl, proto nabídku neustále rozšiřujeme, aby si každý vybral model, podle jeho představ a nároků. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 999 Kč
Naše cena:
999 Kč
Univerzální a přizpůsobivá mikina Columbia je ideální pro venkovní…
Velikost
M
Barva
Rozsah:
-
Zobrazeno 1 položek