Pánské jarní bundy Columbia

 V žádném šatníku muže nesmí chybět pánská jarní bunda. Je známo, že se chlapi cítí lépe ve sportovním oblečení než ve společenském, které jim není moc pohodlné. Jelikož se před zimou ochlazuje, ale ještě není počasí na kabát, je vhodné obléct pánskou jarníí bundu, která Vám bude vyhovovat po všech stránkách. Tento oděv patří mezi oblíbený svršek, když jdete sportovat. Lze je ale nosit i ve volném čase, když vyrazíte na procházku a nebo na cestu do práce. Na výrobu jsou použité kvalitní materiály, které jsou nepromokavé a prodyšné. Jelikož se jedná o prvotřídní materiály, máte zaručenou dlouhou životnost i po několikátém praní. U nás si vyberete ze zajímavých barev, které Vás rozzáří.

Modely pro každého muže

Patříte mezi milovníky cyklovýletů a nebo jste nadšenec pro běh? Nic nepodceňujte a dostatečně se oblékněte. Důležitou vrchní vrstvou oblečení je pánská jarní  bunda, která Vás zahřeje a ochrání před chladným vzduchem. Pokud se nebojíte barev, tak věříme, že si u nás vyberete. Námi nabízené modely mají výraznější, ale i nevýrazné barvy, jako je černá a šedá. Vybere si určitě každý.

Široký výběr velikostí a modelů

Každý z nás má jiný vkus. Někdo má rád modely s kapucí a někdo bez ní. Jiný zase preferuje oblékání přes hlavu a další vyhledává typy, které mají pohodlné rozepínání na zip, který je po celé délce. Proto naši nabídku stále rozšiřujeme. Aby jste nemuseli otevírat jednotlivé pánské jarní bundy zvlášť, aby jste zjistili, zda je Vámi požadovaná velikost, připravili jsme pro Vás pohodlné informace o nabídce. Po najetí myší na produkt se Vám ihned zobrazí velikostí, které máme.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
3 399 Kč
Pánská voděodolná a prodyšná bunda Columbia Good Ways je všestranně…
2.
Naše cena:
2 299 Kč
Vyrazte za dobrodružstvím navzdory živlům a vypadejte jedinečně v pánské…
3.
Běžná cena:
2 699 Kč
Naše cena:
1 889 Kč
Je libo klasickou softshell bundu, která funguje jako univerzální…
Velikost
S M L XL XXL
Rozsah:
-
Zobrazeno 21 položek