Pánské kraťasy Columbia

Pánové, sháníte právě spolehlivé a hlavně pohodlné kraťasy, ve kterých si užijete letošní léto opravdu naplno? Neváhejte a nahlédněte do naší lákavé nabídky, ve které se můžete těšit na značkové pánské kraťasy Columbia. Nechte se překvapit naší skvělou nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili dokonalé modely v různých velikostech, barvách a délkách. Naleznete u nás dokonalé pánské kraťasy Columbia ve sportovním i elegantním stylu. Zaručeně si vyberete i Vy. Neváhejte a následujte naši nabídku. Kraťasů není nikdy dost a to platí především v létě. Vybírat si můžete z desítek různých modelů, všechny pro Vás máme skladem.

Stylové pánské kraťasy Columbia se slevou až 40%!

Nemáte ještě vhodné kraťasy, které by dokonale doplnily Váš celkový outfit? Neváhejte a nechte se inspirovat naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili dokonalé pánské kraťasy Columbia, ze kterých si zaručeně vyberete i Vy. Těšit se můžete na typické kraťasy ale třeba i 3 kalhoty. Nenechte si ujít naši lákavou nabídku, kde jsou pro Vás připraveny desítky různých modelů. Těšit se můžete na celou řadu novinek, ale i na starší modely, které jsou aktuálně ve výprodeji třeba se slevou až 40%! Pánské kraťasy Columbia si zaručeně zamilujete! Jsou totiž dokonale lehké, vzdušné a navíc opravdu komfortní. Následujte naši nabídku a oživte svůj šatník!

Elegantní i sportovní modely pro všechny muže

Pánové, patříte mezi sportovní nadšence nebo rádi pořádáte outdoorové aktivity? Pro takové činnosti je však dobré být dokonale vybaven a připraven, aby Vás nemohlo nic zaskočit a překvapit. Pro letní sporty a outdoorové aktivity jsou naprosto ideální pánské kraťasy Columbia. Vybírejte z naší lákavé nabídky a zaručeně naleznete kraťasy, které už nebudete chtít svléknout.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 099 Kč
Naše cena:
599 Kč
Tyto letní pánské šorty přichází z odolného rychlechnoucího materiálu se…
2.
Běžná cena:
1 599 Kč
Naše cena:
799 Kč
3.
Běžná cena:
1 499 Kč
Naše cena:
749 Kč
Pánské kraťasy z příjemného, lehkého a rychleshnoucího materiálu.
Velikost
S L XL
Barva
Rozsah:
-
Zobrazeno 4 položek