Pánské lyžařské bundy Columbia

Spousta mužů se věnuje v zimě lyžování, ale zapomínají na to, že je zapotřebí mát kvalitní bundu. Do naší nabídky jsme zařadili široký sortiment pánských lyžařských bund Columbia, které jsou zlevněné o několik desítek procent. Jsou určené pro muže, kteří mají vysoké nároky. Pánské lyžařské bundy Columbia jsou vyrobené z materiálů, které jsou odolné proti větru a sněhu, a proto jsou lyžování tou pravou variantou. Materiály, ze kterých jsou bundy vyrobené, jsou velmi lehké, takže Vás nebude při této sportovní aktivitě nic omezovat.

Moderní design pánských bund na lyžování

I muži chtějí vypadat dobře ve sportovním oblečením. Díky pánským lyžařským bundám Columbia můžete vypadat dobře i na sjezdovce a nejen tam. Mnoho můžu si pánské lyžařské bundy Columbia oblíbila natolik, že nosí i na běžné návštěvy města nebo do práce. V naší nabídce naleznete modely, které mají decentní design, takže je snadno sladíte s jakýmkoliv oblečením.

Pánské bundy do extrémních podmínek

Vyrážíte v zimě na lyžování do zahraničí, kde jsou extrémní podmínky? Určitě by Vám neměla v kufru chybět pánská lyžařská bunda Columbia, která Vám zaručí komfort. K zimě patří chladné počasí a extrémní povětrnostní podmínky, a proto musíte dbát na výběr bundy. Námi nabízené modely, jsou pro tyto podmínky jako stvořené. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
4 699 Kč
Naše cena:
2 349 Kč
Tato zimní lyžařská bunda vám zajistí komfortní radovánky nejen na svahu…
2.
Běžná cena:
7 699 Kč
Naše cena:
3 849 Kč
Pánská bunda Columbia s nepromokavou a prodyšnou konstrukcí vás ve městě,…
3.
Běžná cena:
5 299 Kč
Naše cena:
2 649 Kč
Pánská bunda Columbia Alpine Action spojuje teplo, nepromokavost a…
Velikost
S L XL XXL
Rozsah:
-
Zobrazeno 13 položek