Pánské termoprádlo Columbia

V této kategorii naleznete několik variant pánského termoprádla Columbia, které je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu. Tento druh materiálu má funkční vlastností, bez kterých by tento druh oblečení nefungoval, tak jak má. Hlavním úkolem pánského termoprádla Columbia je, aby odváděl vlhkost od těla a udržoval tělo v suchu. Tímto zrychluje mikroklima pokožky a přispívá ke komfortní pohodě každého sportovce nebo milovníka outdoorových procházek.

Termoprádlo je vhodné pro každého

Určitě není pravidlem, že pánské termoprádlo Columbia musí nosit pouze sportovci. Naopak, je vhodné pro každého, kdo se pohybuje venku v chladném počasí. Nemusíte se ani věnovat sportu, abyste si mohli obléct pánské termoprádlo Columbia. Do naší nabídky jsme zařadili několik druhů triček s dlouhým rukávem, které jsou vybavené plochými švy, které Vás nebudou nijak omezovat v pohybu.

Zvýšený límec i klasický decentní výstřih

Aby si u nás vybral každý, zařadili jsme do sortimentu modely, které mají zvýšený límec, díky kterému bude Váš krk zakrytý a nebo Vám je pohodlnější varianta s decentním výstřihem do písmene U nebo V. Pánské termoprádlo Columbia poskytuje perfektní pokrytí a chrání Vaše tělo před průvanem. Střih je přizpůsobený na tělo, tudíž dbejte na to, aby Vám zvolená velikost skvěle přilnula přímo na pokožku těla. 

Zobrazit celý popis »