Pánské zimní boty Columbia

I muži musí mít v chladném počasí nohy v teple. Zima se blíží a je vhodný čas na to, abyste si pořídili vhodné pánské zimní boty Columbia. Sháníte obuv do na dovolenou do hor nebo do práce? Námi nabízené pánské zimní boty Columbia jsou určené přesně na tyto podmínky. Vybírat můžete z různých barev, jako je černá nebo hnědá. Tyto barvičky jsou do bílé zimy přímo ideální. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů, na kterých nezůstávají například stopy po sole. Jedná se tedy o praktické modely, které jsou vhodné i do sněhu.

Na zimu praktické nepromokavé boty pro muže

K zimě patří určitě sníh, a proto je nutné, abyste měli i ve Vašem botníku kvalitní pánské zimní boty Columbia, které jsou vyrobené z nepromokavých materiálů. Díky dobrým hřejivým vlastnostem jsou vhodné i do mrazivých dnů. Většina modelů jsou vybavené prodyšnou síťovinou a mají vrchní část z kůže. Díky tepelně odrazivé vrstvě Omni-heat budou Vaše nohy stále v teple. Pánské zimní boty Columbia prostě musíte mít.

Kotníkový střih pánských zimních bot

Do zimy je určitě vhodný vyšší střih bot. Jelikož je zavážete až nad kotníky a snadno je překryjete nohavicí, určitě zabráníte tomu, aby Vám do nich napadal chladivý sníh. Většina modelů mají klasická očka na provléknutí tkaničky a v horní části jsou vybavené cvoky, do kterých se tkaničky zachytí a Vy si budete moci boty pohodlně utáhnout podle potřeb. Pánské zimní boty Columbia mají hned několik praktických vychytávek, které určitě oceníte. 

Zobrazit celý popis »