Ponožky Columbia

Nastydnutí od nohou bývá mnohdy velmi nepříjemné, a proto je důležité, abyste měli své nohy stále v teple i v chladném počasí. Do naší nabídky jsme zařadili ponožky Columbia, které jsou vhodné pro ženy i muže. Jedná se o univerzální modely, které mají vysoký střih, aby byly v teple i kotníky a náchylná achilovka. Ponožky Columbia jsou vyrobené ze savého materiálu, tudíž budou Vaše nohy stále v suchu.

Vysoké trekové ponožky

Vyrážíte často na procházky a sháníte kvalitní vybavení? Nezapomeňte na drobnost, jako jsou například ponožky Columbia. I když se zdá, že na nich tolik nezáleží, omyl. Při výšlapu do přírody je důležité, abyste nohám dopřáli maximální komfort. Ponožky Columbia jsou doplněné o technologii Insect Blocker, která odpuzuje hmyz. Věříme, že s nimi budete spokojeni.

Komfortní materiály na ponožky Columbia

Jelikož jsou při chůzi nohy vystavené velké zátěži, je důležité, abyste jim dopřáli komfort a pohodlí. Při výběru je důležitý, abyste dbali na výběr materiálu. Ponožky Columbia jsou vyrobené z absorpčních materiálů, díky kterým bude Vaše noha stále v suchu. Do kvalitní obuvi patří i kvalitní ponožky, nezapomínejte.

Zobrazit celý popis »