Rukavice Columbia

Nezbytnou výbavou každého lyžaře nebo snowboardisty jsou rukavice Columbia, kterých v naší nabídce naleznete více než dost. V naší nabídce naleznete kousky, které jsou skvělou ochranou před mrazem a mokrem. Jedná se o funkční modely, které pořídíte za přijatelné ceny. Rukavice Columbia zaručují nepropustnost body a větru. Nejvíce zatěžovaná místa jsou vyztužené a vybavené kvalitním materiálem, který nepodléhá nadměrnému opotřebení. Z pomocí stahovacího pásku si obě rukavice nastavíte na požadovanou velikost.

Praktické palcové rukavice

Pamatujete si palcové rukavice, které nebyly zrovna moc praktické? Nemusíte se obávat, že bychom tento druh rukavic zařadili do naší nabídky. U nás můžete vybírat z rukavic Columbia, které jsou prstové a maximálně pohodné. Prstové rukavice Columbia patří mezi nejpoužívanější a nejvyhledávanější. Některé modely jsou vybavené fleecovou podšívkou, která ruce perfektně zahřeje a nabídce maximální komfort.

Fleecové rukavice pro ženy i muže

Nepatříte mezi sportovce, kteří milují zimní sporty a stačí Vám rukavice, které nesplňují nejvyšší nároky? Pokud potřebujete rukavice Columbia na běžné nošení, pak jste u nás správně, jelikož je pro Vás vhodný fleecový model, který je momentálně zlevněný o 30%. Tento druh rukavic Vás zahřeje při každé příležitosti, ať už jste na procházce nebo na cestě do práce. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
499 Kč
Naše cena:
249 Kč
Připravte své malé průzkumníky na zimní dobrodružství. Set čepice a…
2.
Běžná cena:
549 Kč
Naše cena:
269 Kč
S velmi roztomilým vzorem, pořiďte tuto čepici a rukavice z komfortního…
3.
Běžná cena:
549 Kč
Naše cena:
269 Kč
S velmi roztomilým vzorem, pořiďte tuto čepici a rukavice z komfortního…
Velikost
UNI
Barva
Rozsah:
-
Zobrazeno 3 položek