Termoprádlo Columbia

Termoprádlo nosí v dnešní době každý a patří do našeho každodenního rituálu. Do naší nabídky jsme pro Vás také zařadili termoprádlo Columbia, které je opravdu vysoce kvalitní a hlavně je opravdu spolehlivé. V naší nabídce naleznete pečlivě zařazené termoprádlo dámské, pánské i dětské do přehledných podkategorií. V další podkategorii naleznete kvalitní ponožky značky Columbia. Termoprádlo má skvělé funkce a dokonale odvádí pot do dalších vrstev oblečení a udržuje tak tělo neustále v teple, dokáže také vlhkost odvádět přímo do vzduchu. Neváhejte a pořiďte si také dokonalé termoprádlo Columbia z naší nabídky, budete překvapeni!

Termoprádlo Columbia pro nejrůznější aktivity, sporty a běžné nošení

termoprádlo Columbia má dokonalou výhodu v tom, že se dá nosit jak při sportu, ale i na běžné nošení. Záleží jen a jen na Vás, čemu dáváte přednost. V naší nabídce naleznete více na desítky kvalitního termoprádla značky Columbia. Neváhejte a vybírejte si i Vy kvalitní termoprádlo Columbia, všechno ,máme skladem!

Termoprádlo Columbia se slevou až 40%!

Milujete veškeré zimní sporty a patříte celkově mezi aktivní lidi? V tom případě by Vám neměla uniknout naše nabídka, ve které naleznete termoprádlo až 40%, díky kterým můžete mít spodní prádlo Columbia za zlomky běžných cen!

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 599 Kč
Naše cena:
1 119 Kč
Toto tričko je ideální základní vrstva pro celodenní aerobní aktivity v…
2.
Běžná cena:
1 599 Kč
Naše cena:
1 119 Kč
Toto tričko je ideální základní vrstva pro celodenní aerobní aktivity v…
3.
Běžná cena:
949 Kč
Naše cena:
519 Kč
Tyto legíny snadno navrstvíte při dešti nebo sněhu pod kalhoty pro extra…
Velikost
XS M L XL
Barva
Rozsah:
-
Zobrazeno 7 položek